Wprawiamy transport w ruch, dzięki czemu w naszym regionie wspieramy dużą grupę odbiorców zainteresowanych sprawą usługą wypożyczenia przyczepy lub lawety

o wypożyczalni przyczep

Nasza wypożyczalnia to firma rodzinna rozwijana intensywnie z roku na rok. Dzięki czemu stale możemy służyć dużym zwiększającym się taborem przyczep transportowych pomocnych przy przewożeniu ładunków naszych klientów. Stale działamy w porozumieniu z okolicznymi przedsiębiorcami, dzięki czemu możemy reagować na trendy i potrzeby klientów,  dlatego do standardowej oferty przyczep dorzuciliśmy możliwość przewiezienia samochodów na lawecie. Dzięki temu krokowi teraz każdy odbiorca potrzebujący transportu może liczyć na nasze profesjonalne wsparcie.

Innym krokiem w kierunku zwiększenia zadowolenia klientów było zapewnienie lawety do przewozu motorów, która jest wykorzystywana jedynie w okresie letnim ale to podniosło wykorzystanie naszych usług o około 5%, dzięki czemu nadal szukamy kolejnych kroków w rozwoju oferty naszej rodzinnej wypożyczalni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.